Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.0