Series
Ratings
54
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0- Three FriendsRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5