Movies
Ratings
1344
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Richard JewellRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
Carry OnRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 2.0
The FabelmansRated ★ 4.0