Titles you rated
White ChicksRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
The DUFFRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 3.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0