Titles you rated
Late AutumnRated ★ 3.5
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Brief EncounterRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
ShameRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 3.0
Claire's KneeRated ★ 2.5
The Grapes of WrathRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.5
October SkyRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0