Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
Succession Season 2Rated ★ 4.5
Childless ComfortRated ★ 2.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.0
The Gilded Age Season 1Rated ★ 3.5
SuccessionRated ★ 4.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
YouRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
Birthcare CenterRated ★ 3.5
Love and AmbitionRated ★ 3.5
The Gilded Age Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0