Series
Ratings
110
MirandaRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
The Good DetectiveRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0