Series
Ratings
70- DURARARA!! x 2 (Shou)Rated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Fairy TailRated ★ 3.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.5- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- Durarara!! Season 1Rated ★ 3.5
- Fairy TailRated ★ 3.0
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 3.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0
- Fairy TailRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 3.0- 원피스 5기Rated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0- 유희왕 1기Rated ★ 3.0
- Fairy TailRated ★ 3.0
- 원피스 4기Rated ★ 3.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 2.5
Doctor WhoRated ★ 2.5