Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
SkyscraperRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
LifeRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 2.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0