Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
MidsommarRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5