Movies
Ratings
20
The ThievesRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0