Titles you rated
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Mood of the DayRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 2.5
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 3.5
A DayRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.5
JaneRated ★ 3.0