Titles you rated
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
I AM A RUNNING MATERated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- 코미디 리벤지Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
A Dance From AfarRated ★ 4.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.5- 학전, 그리고 뒷것 김민기Rated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 3.5