Movies
Ratings
38
Blue ValentineRated ★ 5.0
Like CrazyRated ★ 3.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 3.5
Laurence AnywaysRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.0
La Vie en RoseRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 2.5
Honey and CloverRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0