Titles you rated
Step Up 3DRated ★ 2.5
Angels & DemonsRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 2.0
Mr. GoRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5