Titles you rated
Slam DunkRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5
ManiacRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.0
IRISRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
High KickRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 2.0