Titles you rated
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 2.0
Warrior Nun Season 1Rated ★ 1.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 2.0
One the WomanRated ★ 2.5
Beyond EvilRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.0
Stranger Season 2Rated ★ 1.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
The MandalorianRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0- Wasteful Days of High School GirlsRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 2.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 3.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 2.5
AggretsukoRated ★ 3.0
AggretsukoRated ★ 2.0