Series
Ratings
38- Smile, YouRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 2.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5