Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
GreaseRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 2.5
HookRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 2.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
A Single RiderRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 2.5
Guns & TalksRated ★ 3.5
Demolition ManRated ★ 4.5