Titles you rated
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
The Joseon GunmanRated ★ 4.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5- TrickRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
All About My MomRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0