Movies
Ratings
526
ExhumaRated ★ 2.0
Anna KareninaRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
SinkholeRated ★ 2.0
Modern TimesRated ★ 3.0
Dirty DancingRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
My Fair LadyRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 2.5
Hotel by the RiverRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
Fahrenheit 451Rated ★ 2.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5