Movies
Ratings
100
Lust, CautionRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0