Series
Ratings
30
Master's SunRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0