Titles you rated
HereditaryRated ★ 4.0
ZombeaversRated ★ 0.5
Rough NightRated ★ 5.0
PopulaireRated ★ 5.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0- 까시Rated ★ 1.0
It BoyRated ★ 5.0
DetourRated ★ 3.0
Foxy FestivalRated ★ 4.5
The Brain ManRated ★ 4.5
TagRated ★ 3.5- A Drop of the GrapevineRated ★ 3.0
- Strayer's ChronicleRated ★ 3.0
HimizuRated ★ 4.0
Wood Job!Rated ★ 4.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.0
BereavementRated ★ 1.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 0.5