Titles you rated
MonsterRated ★ 1.5
JawsRated ★ 4.5
True LiesRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 1.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
The ExpendablesRated ★ 2.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 1.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.5
Good Morning PresidentRated ★ 1.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
The VisitRated ★ 3.5
2009: Lost MemoriesRated ★ 1.5
The Fast and the FuriousRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
The GrandmasterRated ★ 1.0