Movies
Ratings
1192
The People UpstairsRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 2.5
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 2.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.0
CarameloRated ★ 1.5
WickedRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Six Triple EightRated ★ 2.5
True StoryRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 0.5
ConcussionRated ★ 3.0
The FirmRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.0
DenialRated ★ 3.0
October SkyRated ★ 3.0