Series
Ratings
13
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 0.5
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0