Series
Ratings
13
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0