Movies
Ratings
99 The Berlin FileRated ★ 3.5 The Berlin FileRated ★ 3.5
 All About My WifeRated ★ 3.0 All About My WifeRated ★ 3.0
 The Face ReaderRated ★ 3.5 The Face ReaderRated ★ 3.5
 Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0 Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
 FrozenRated ★ 3.5 FrozenRated ★ 3.5
 Hacksaw RidgeRated ★ 4.5 Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
 LoganRated ★ 3.0 LoganRated ★ 3.0
 WALL-ERated ★ 3.5 WALL-ERated ★ 3.5
 The PrisonRated ★ 3.5 The PrisonRated ★ 3.5
 TraffickersRated ★ 3.5 TraffickersRated ★ 3.5
 The PhoneRated ★ 3.0 The PhoneRated ★ 3.0
 The Divine MoveRated ★ 2.5 The Divine MoveRated ★ 2.5
 Shaolin SoccerRated ★ 4.0 Shaolin SoccerRated ★ 4.0
 Spirited AwayRated ★ 4.0 Spirited AwayRated ★ 4.0
 The Chronicles of EvilRated ★ 3.5 The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
 A MuseRated ★ 3.0 A MuseRated ★ 3.0
 JumperRated ★ 3.0 JumperRated ★ 3.0
 The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0 The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
 PassengersRated ★ 3.0 PassengersRated ★ 3.0
 Night at the MuseumRated ★ 3.0 Night at the MuseumRated ★ 3.0