Movies
Ratings
1150
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
PiggyRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
Nobody 2Rated ★ 3.5- WishRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Game NightRated ★ 2.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 1.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 3.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5