Titles you rated
TRON: LegacyRated ★ 2.5
Another Simple FavorRated ★ 3.0
Ted 2Rated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 0.5
My Little BrideRated ★ 0.5
Inland EmpireRated ★ 4.5
Love Lies BleedingRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 3.5
Steamboat WillieRated ★ 3.0
Ryuichi Sakamoto | OpusRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
The Dream SongsRated ★ 4.0
...And Justice for AllRated ★ 4.0
HoneySweetRated ★ 2.0
MaggieRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.0