Titles you rated
 Squid Game Season 3Rated ★ 2.5 Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
 Dragon Ball DAIMARated ★ 4.0 Dragon Ball DAIMARated ★ 4.0
 Still, Life Goes OnRated ★ 4.5 Still, Life Goes OnRated ★ 4.5
 AsuraRated ★ 3.5 AsuraRated ★ 3.5
 Beyond GoodbyeRated ★ 2.5 Beyond GoodbyeRated ★ 2.5
 RikuohRated ★ 3.0 RikuohRated ★ 3.0
 Our BluesRated ★ 4.0 Our BluesRated ★ 4.0
 Hellbound Season 1Rated ★ 2.5 Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
 When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0 When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
 KarmaRated ★ 4.5 KarmaRated ★ 4.5
 Hot SpotRated ★ 3.5 Hot SpotRated ★ 3.5
 Squid Game Season 2Rated ★ 3.0 Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
 A Killer ParadoxRated ★ 3.5 A Killer ParadoxRated ★ 3.5
 Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 3.5 Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 3.5
 The Last DanceRated ★ 4.0 The Last DanceRated ★ 4.0
 SKY CastleRated ★ 4.5 SKY CastleRated ★ 4.5
 GothamRated ★ 3.0 GothamRated ★ 3.0
 GothamRated ★ 3.5 GothamRated ★ 3.5
 GothamRated ★ 3.5 GothamRated ★ 3.5
 GothamRated ★ 4.0 GothamRated ★ 4.0