Titles you rated
InsaneRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 3.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 1.5
The VisitRated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 0.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
ChampionRated ★ 2.0
The VanishedRated ★ 1.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Tomb RaiderRated ★ 4.0