Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Interstellar WarsRated ★ 0.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0