Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 4.0- 무쇠소년단Rated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 5.0- 김성근의 겨울방학Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0- JeongnyeonRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
A Clean SweepRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
NavilleraRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Hi Bye, Mama!Rated ★ 3.0
True BeautyRated ★ 4.0
StartupRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5