Series
Ratings
50
AssemblyRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
On AirRated ★ 3.0
The Accidental CoupleRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.0
Five EnoughRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5