Movies
Ratings
431
Finding DoryRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
A Single RiderRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 4.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0