Series
Ratings
43
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Dragon BallRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0
NARUTORated ★ 4.0
The K2Rated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.5