Series
Ratings
115
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 3.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5