Series
Ratings
24
Game of ThronesRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.0