Titles you rated
Perfect DaysRated ★ 4.5
WickedRated ★ 2.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 1.5
MonsterRated ★ 5.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
AnnetteRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
GaslightRated ★ 4.0- We Couldn't Become AdultsRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
IkiruRated ★ 4.0
The Floating CloudRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
YearningRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0