Titles you rated
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
My MisterRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0