Movies
Ratings
282
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 0.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Inside meRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The ClosetRated ★ 2.0
Hitman: Agent JunRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 0.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Happy Death Day 2URated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
Thirteen GhostsRated ★ 4.5
Rush HourRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5