Titles you rated
13 Going on 30Rated ★ 3.5
Morning GloryRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
The Nanny DiariesRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5- SinglesRated ★ 4.5
Sex and the City 2Rated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
No Strings AttachedRated ★ 4.5
Rendez-VousRated ★ 4.5
All for LoveRated ★ 4.5
Getaway of LoveRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.5
Sex and the CityRated ★ 5.0