Titles you rated
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Cheer Up!Rated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0