Movies
Ratings
12
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Kill CommandRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.5