Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
The DictatorRated ★ 5.0