Series
Ratings
154
Becoming a BillionaireRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 2.5- Terms of EndearmentRated ★ 2.5
- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 2.5
- Sharp3Rated ★ 4.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 2.5
Three Daddies with One MommyRated ★ 1.5
Melody of LoveRated ★ 2.5
Romance TownRated ★ 3.0
The King and IRated ★ 3.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.5
Six SiblingsRated ★ 3.0
Two MothersRated ★ 2.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 2.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 2.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 2.5
Big ManRated ★ 3.5
The Joseon GunmanRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0- Rainbow RomanceRated ★ 2.0