Titles you rated
My BrotherRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 2.5
Seven DaysRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
YamakasiRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5