Movies
Ratings
334
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
PrisonersRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
The BodyRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 5.0